LocalGov Drupal Microsites (4.5.1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Image
az: Şəkil

en: Hostname
az: Host adı

en: Square
az: Kvadrat

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Document
az: Sənəd

en: Use local images for reusable media.
az: Yenidən istifadə edilə bilən media üçün yerli şəkillərdən istifadə edin.

en: Large 3:2 2x (1536x1024)
az: Böyük 3:2 2x (1536x1024)

en: Large 3:2 (768x512)
az: Böyük 3:2 (768x512)

en: Square Large
az: Kvadrat Böyük

en: Square Medium
az: Kvadrat Orta

en: Square Small
az: Kvadrat Kiçik

en: 3:2 Image
az: 3:2 Şəkil

en: Remote video
az: Uzaqdan video

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
az: YouTube və ya Vimeo-dan uzaqdan yerləşdirilən video.

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
az: Yüklənmiş fayl və ya sənəd, məsələn, PDF.
