LocalGov Drupal Microsites (4.5.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Image
cs: Obrázek

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: Use local images for reusable media.
cs: Zařazuje obrázkový soubor do knihovny médií k opětovnému použití.

en: Large 3:2 2x (1536x1024)
cs: Velké 3:2 2x (1536x1024)

en: Large 3:2 (768x512)
cs: Velké 3:2 (768x512)

en: 3:2 Image
cs: Obrázek 3:2
