LocalGov Drupal Microsites (4.5.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Image
lv: Attēls

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Document
lv: Dokuments

en: Large 3:2 2x (1536x1024)
lv: Liels 3:2 2x (1536x1024)

en: Large 3:2 (768x512)
lv: Liels 3:2 (768x512)
