LocalGov Drupal Microsites (4.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Image
hy: Նկար

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Front page
hy: Առջևի էջ
