LocalGov Drupal Microsites (4.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Square
lt: Kvadratas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Front page
lt: Pirmas puslapis
