LocalGov Drupal Microsites (4.0.1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Image
tr: Resim

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: Square
tr: Kare

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Front page
tr: Ana sayfa

en: Document
tr: Belge

en: Video URL
tr: Video URL adresi

en: Large 3:2 2x (1536x1024)
tr: Geniş 3:2 2x (1536x1024)

en: Large 3:2 (768x512)
tr: Geniş 3:2 (768x512)

en: Square Large
tr: Kare Büyük

en: Square Medium
tr: Kare Orta

en: Square Small
tr: Kare Küçük

en: 3:2 Image
tr: 3:2 Görsel

en: Remote video
tr: Uzak video

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
tr: Yüklenmiş dosya veya belge, örneğin bir PDF.
