LocalGov Microsites Base (2.0.10) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Search
cy: Chwilio

en: Menu
cy: Dewislen

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Close
cy: Yn agos
