LocalGov Microsites Base (2.0.10) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Close
gu: બંધ

en: Messages
gu: સંદેશાઓ
