LocalGov Microsites Base (2.0.10) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Disabled
he: מושבת

en: Search
he: חיפוש

en: Menu
he: תפריט

en: Page title
he: כותרת דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Close
he: סגירה

en: Messages
he: מסרים

en: Content top
he: תוכן, חלק עליון

en: Tabs
he: לשוניות

en: Content bottom
he: תוכן, חלק תחתון

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Main page content
he: תוכן

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
