LocalGov Microsites Base (2.0.10) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Search
hr: Pretraga

en: Menu
hr: Izbornik

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Messages
hr: Poruke

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
