LocalGov Microsites Base (2.0.10) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Search
hu: Keresés

en: Menu
hu: Menü

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Close
hu: Bezár

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Content top
hu: Tartalom teteje

en: Tabs
hu: Fülek

en: Content bottom
hu: Tartalom alja

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban
