LocalGov Microsites Base (2.0.10) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Search
hy: Որոնել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
