LocalGov Microsites Base (2.0.10) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Disabled
jv: Mati

en: Search
jv: Goléki

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
