LocalGov Microsites Base (2.0.10) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Search
ka: ძიება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Messages
ka: შეტყობინებები
