LocalGov Microsites Base (2.0.10) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Search
ku: گەڕان

en: Menu
ku: پێڕست

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
