LocalGov Microsites Base (2.0.10) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Menu
ml: മെനു
