LocalGov Microsites Base (2.0.10) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Search
mn: Хайх

en: Menu
mn: Цэс

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Main menu
mn: Гол цэс
