LocalGov Microsites Base (2.0.10) - en to ms translation catalogue (14 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Content
ms: Kandungan

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Search
ms: Carian

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Header
ms: Pengepala

en: Footer
ms: Pengaki

en: Close
ms: Tutup

en: Content top
ms: Kandungan atas

en: Content bottom
ms: Kandungan bawah

en: Main menu
ms: Menu utama

en: Sidebar first
ms: Bar tepi pertama

en: Main page content
ms: Halaman kandungan utama

en: Sidebar second
ms: Bar tepi kedua
