LocalGov Microsites Base (2.0.10) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Menu
ne: मेनु

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
