LocalGov Microsites Base (2.0.10) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Disabled
pt: Desativado

en: Search
pt: Buscar

en: Page title
pt: Título da página

en: Breadcrumb
pt: Trilha de navegação

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Close
pt: Fechar

en: Messages
pt: Mensagens

en: Content top
pt: Topo do conteúdo

en: Tabs
pt: Abas

en: Content bottom
pt: Base do Conteúdo

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Sidebar first
pt: Primeira barra lateral

en: Main page content
pt: Conteúdo da página principal

en: Sidebar second
pt: Segunda barra lateral

en: Footer menu
pt: Menu do rodapé

en: Submitted by @author_name on @date
pt: Enviado por @author_name em @date
