LocalGov Microsites Base (2.0.10) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Search
ro: Căutare

en: Menu
ro: Meniu

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Close
ro: Închideți

en: Messages
ro: Mesaje

en: Tabs
ro: Taburi

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Footer menu
ro: Meniu subsol

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date
