LocalGov Microsites Base (2.0.10) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Disabled
sr: Искључено

en: Search
sr: Претрага

en: Menu
sr: Мени

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
