LocalGov Microsites Base (2.0.10) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Close
ug: يېپىش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك
