LocalGov Microsites Base (2.0.10) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Search
uk: Пошук

en: Menu
uk: Меню

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Close
uk: Закрити

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Toggles
uk: Вимикачі

en: Content top
uk: Вміст зверху

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Content bottom
uk: Вміст знизу

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date
