LocalGov Microsites Base (2.0.10) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Disabled
vi: Tắt

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Close
vi: Đóng

en: Messages
vi: Thông báo

en: Main menu
vi: Trình đơn chính

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai
