LocalGov Microsites Base (2.0.11) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Search
af: Soek

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: Content bottom
af: Onderste inhoud

en: Main menu
af: Hoofkieslys
