LocalGov Microsites Base (2.0.11) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Search
az: Axtarış

en: Menu
az: Menyu

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Close
az: Bağlı

en: Messages
az: Mesajlar

en: Tabs
az: Tablar

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Submitted by @author_name on @date
az: @author_name tərəfindən @date tarixində təqdim edilmişdir
