LocalGov Microsites Base (2.0.11) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Search
bo: འཚོལ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ
