LocalGov Microsites Base (2.0.11) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Search
de: Suche

en: Menu
de: Menü

en: Page title
de: Seitentitel

en: Breadcrumb
de: Pfadnavigation

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Close
de: Schließen

en: Messages
de: Benachrichtigungen

en: Toggles
de: Ein-/Ausschalter

en: Content top
de: Inhalt oben

en: Content bottom
de: Inhalt unten

en: Main menu
de: Hauptmenü

en: Breadcrumbs
de: Pfadnavigation

en: Sidebar first
de: Erste Seitenleiste

en: Main page content
de: Hauptinhalt der Seite

en: Sidebar second
de: Zweite Seitenleiste

en: Footer menu
de: Footer-Menü

en: Related blog posts
de: Verwandte Blogbeiträge

en: Submitted by @author_name on @date
de: Gespeichert von @author_name am @date

en: Related news
de: Verwandte Ankündigungen
