LocalGov Microsites Base (2.0.11) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Search
fa: جستجو

en: Menu
fa: منو

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Close
fa: بستن

en: Messages
fa: پیام‌ها

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: ,
fa: ،

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: Breadcrumbs
fa: مسیر‌های راهنما

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Sidebar second
fa: نوار کناری دوم
