LocalGov Microsites Base (2.0.11) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Search
is: Leita

en: Menu
is: Valmynd

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur
