LocalGov Microsites Base (2.0.11) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Search
fr: Rechercher

en: Page title
fr: Titre de la page

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Close
fr: Fermer

en: Toggles
fr: Activer/désactiver

en: Content top
fr: Haut de contenu

en: Tabs
fr: Onglets

en: Content bottom
fr: Bas de contenu

en: Main menu
fr: Menu principal

en: Breadcrumbs
fr: Fils d'ariane

en: Sidebar first
fr: Première barre latérale

en: Main page content
fr: Contenu de la page principale

en: Sidebar second
fr: Seconde barre latérale

en: Footer menu
fr: Menu Pied de page

en: Submitted by @author_name on @date
fr: Soumis par @author_name le @date
