LocalGov Microsites Base (2.0.11) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Search
gl: Buscar

en: Menu
gl: Menú

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Close
gl: Pechar

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
