LocalGov Microsites Base (2.0.11) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Search
ht: Chèche

en: Page title
ht: Tit paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la
