LocalGov Microsites Base (2.0.11) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Disabled
ja: 無効

en: Search
ja: 検索

en: Menu
ja: メニュー

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Close
ja: 閉じる

en: Messages
ja: メッセージ

en: Toggles
ja: トグル

en: Content top
ja: トップコンテンツ

en: Tabs
ja: タブ

en: Content bottom
ja: ボットムコンテンツ

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー

en: Footer menu
ja: フッターメニュー

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
