LocalGov Microsites Base (2.0.11) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Search
kk: Іздестіру

en: Menu
kk: Мәзір

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Messages
kk: Хаттар

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
