LocalGov Microsites Base (2.0.11) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Search
lv: Meklēt

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Close
lv: Aizvērt

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla
