LocalGov Microsites Base (2.0.11) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Menu
my: မီနူး

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: ,
my: .

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
