LocalGov Microsites Base (2.0.11) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Search
nn: Søk

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Close
nn: Lukk

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
