LocalGov Microsites Base (2.0.11) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Search
oc: Recercar

en: Menu
oc: Menú

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Close
oc: Tampar

en: Messages
oc: Messatges

en: Tabs
oc: Onglets

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
