LocalGov Microsites Base (2.0.11) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Search
pl: Szukaj

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Close
pl: Zamknij

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Content top
pl: Nad zawartością

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Content bottom
pl: Pod zawartością

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
