LocalGov Microsites Base (2.0.11) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Messages
sk: Správy

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: Tabs
sk: Záložky

en: Content bottom
sk: Spodok obsahu

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
