LocalGov Microsites Base (2.0.11) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Search
te: వెతుకు

en: Menu
te: మెనూ

en: Page title
te: పేజీ శీర్షిక

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Close
te: మూసివేయి

en: Messages
te: సందేశాలు
