LocalGov Microsites Base (2.0.9) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Disabled
ar: معطل

en: Search
ar: بحث

en: Menu
ar: القائمة

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Close
ar: إغلاق

en: Messages
ar: الرسائل

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Breadcrumbs
ar: مسار التنقّل

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني

en: Submitted by @author_name on @date
ar: أضيفت بواسطة @author_name بتاريخ @date
