LocalGov Microsites Base (2.0.9) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Search
ast: Guetar

en: Menu
ast: Menú

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Close
ast: Zarrar
