LocalGov Microsites Base (2.0.9) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Disabled
be: Выключана

en: Search
be: Пошук

en: Menu
be: Меню

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
