LocalGov Microsites Base (2.0.9) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Search
bg: Търси

en: Menu
bg: Меню

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Messages
bg: Съобщения

en: Main menu
bg: Основно меню
