LocalGov Microsites Base (2.0.9) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Search
bs: Pretraga

en: Menu
bs: Meni

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Messages
bs: Poruke

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Footer menu
bs: Footer meni
