LocalGov Microsites Base (2.0.9) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Search
da: Søg

en: Page title
da: Sidetitel

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Close
da: Luk

en: Messages
da: Beskeder

en: Toggles
da: Skifter

en: Content top
da: Indhold top

en: Tabs
da: Faner

en: Content bottom
da: Indhold bund

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Sidebar second
da: Anden sidebar

en: Footer menu
da: Footer-menu

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
