LocalGov Microsites Base (2.0.9) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Disabled
et: Keelatud

en: Search
et: Otsing

en: Menu
et: Menüü

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Close
et: Sulge

en: Messages
et: Sõnumid

en: Tabs
et: Sakid

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
